+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Перекази «MoneyGram»

MoneyGram

Money Gram International — одна з лідируючих компаній у світі в сфері грошових переказів. У світовому рейтингу за обсягом здійснених операцій посідає друге місце.

Глобальна мережа MoneyGram складається з пунктів обслуговування компанії, які представлені на всіх континентах, зокрема в більш ніж 192 країнах світу.

Партнери системи MoneyGram

Основними партнерами компанії є банки, поштові відділення, великі супермаркети, а також туристичні агентства. Серед великих партнерів у Європі можна виділити Королівську пошту Великобританії, Fіnansbank, Bank of Іreland та ін.

Швидкість переказу MoneyGram

Одержувач переказу може скористатися коштами вже через 10 хвилин після відправлення.

Швидкість одержання коштів може варіюватися залежно від графіка роботи пунктів і законодавства окремих країн.

Валюта MoneyGram

У системі переказів Money Gram використовуються тільки ВКВ (вільно конвертовані валюти), для країн СНД — долар і євро.

Незалежно від валюти відправлення, клієнт може вибрати з доступних грошових знаків ті, у яких буде здійснюватися одержання коштів.

Обмеження системи MoneyGram

У кожній країні діють встановлені ліміти на переказ і одержання коштів протягом одного операційного дня. Умови обмежень для резидентів і нерезидентів різні. У випадку надання пояснювальних документів ліміт на відправлення або одержання коштів може бути перевищений.

Одержання та відправлення коштів по системі MoneyGram

Для здійснення переказу відправникові необхідно пред’явити паспорт і пояснювальні документи (якщо потрібно відправити суму понад ліміт). Після оплати відправникові надається 8-значний код, знаючи який одержувач може скористатися коштами.
Переказ прив’язується тільки до країни одержання, а не до окремого пункту обслуговування.

Особливості системи MoneyGram:

1. Для громадян деяких країн можливе відправлення коштів через Інтернет за допомогою списання валюти з карткового рахунку.

2. До переказу можна прикріпити повідомлення з 10 слів.

Тарифи системи MoneyGram

У системі не передбачається єдиного тарифу на оплату послуг, тому комісійна винагорода залежить від країни відправлення, агента й суми переказу. Як правило, комісія становить 3- 5%.

moneygram Тарифи на здійснення переказів по системі «MoneyGram»