+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Платіжні картки

АТ “АРТЕМ-БАНК” пропонує повний перелік банківських послуг на рівні сучасних банківських технологій з використанням платіжних карток Міжнародної платіжної системи MasterCard International

  • відкриття карткових рахунків і перерахування заробітної плати на платіжну картку – це найбільш перспективний вид послуг, яким користуються клієнти.
  •  відкриття платіжних карток до депозиту.

Міжнародна платіжна система MasterCard International була створена у 2002 р. внаслідок об’єднання міжнародної платіжної системи Europay International, роком створення якої вважається 1964 р., з компанією MasterCard Int.
За останні 30 років ім’я MasterCard International отримало широку відомість у всьому світі. На сьогодні компанія є однією з провідних платіжних організацій, що передбачає різноманітний набір продуктів та допоміжних послуг.
Найпопулярніші бренди MasterCard, Maestro та Cirrus платіжної системи MasterCard Int. обслуговуються в АТ “АРТЕМ-БАНК”
До послуг власників карт MasterCard Int. широка мережа торгово-сервісних підприємств. Практично у будь-якій країні можна розрахуватися карткою MasterCard. Світова мережа із понад 800 тис. банкоматів дозволяє у найстисліші терміни отримати готівкові гроші за картками цієї платіжної системы.
MasterCard Int. є спонсором Ліги чемпіонів UEFA, чемпіонатів світу та Європи з футболу.

Платіжна карта — засіб доступу до вашого рахунку, використовується для оплати товарів та послуг у магазинах, готелях, ресторанах — будь-яких підприємствах торгівлі та сервісу, які приймають до оплати платіжні карти, а також отримання готівки у банкоматах та відділеннях банку*.
Платіжна карта поєднує у собі безпеку та швидкість оплати товарів та послуг.
Платіжна картка — це зручно, надійно, вигідно та мобільно!

Зручно
У Вас не буде необхідності мати з собою великі суми готівки для оплати товарі та послуг. Ви завжди маєте можливість оплатити покупку зі свого карткового рахунку.
Ви зможете розплатитися за допомогою платіжної карти у більш ніж 30 млн. торгових та сервісних точок в усьому світі, які приймають до оплати платіжні карти, з логотипом платіжної системи MasterCard відповідно.
Ви зможете отримати готівку у банкоматах банку 24 години на добу 7 днів на тиждень не тільки у банкоматах АТ “АРТЕМ-БАНК’, але й у понад 800 тис. банкоматів в усьому світі з логотипом платіжної системи MasterCard відповідно.

Надійно
Картка гарантує збереження грошей у мандрівці та відрядженні: втрата карти не означає втрату Ваших грошей, оскільки своєчасне блокування карти попереджає несанкціоноване використання грошових коштів.

Вигідно
Ви зможете знімати не усі грошові кошти з карткового рахунку, а отримувати рівно стільки, скільки Вам необхідно на цей час, залишок же грошових коштів буде накопичуватися.

Мобільно
Подорожуючи, Ви завжди маєте з собою валюту країни перебування, і не витрачаєте час на обмін валют та гроші на оплату комісійних. Гроші, які знаходяться на картковому рахунку, не декларуються на митниці (наявність картки декларується усно).
За картками кредитного рівня клієнт має можливість забронювати номер у готелі та взяти в оренду автомобіль.
В якій би точці земної кулі Ви б не перебували, Вам буде зручно контролювати стан карткового рахунку за допомогою послуги SMS-banking:

  • отримувати інформацію на свій мобільний телефон про проведені операції за картковим рахунком автоматично після здійснення купівлі чи отриманні готівки;
  • інформацію про доступний залишок за картковим рахунком;
  • заблокувати картку у випадку втрати чи крадіжки.

Наш банк надає Вам можливість відкрити будь-яку платіжну карту міжнародної платіжної системи MASTERCARD, починаючи від найдемократичніших Cirrus/Maestro закінчуючи елітними картами класу GOLD.
Служба клієнтської підтримки АТ “АРТЕМ-БАНК” допоможе вирішити питання, які можуть виникнути під час користування карткою : +38(044)4902842 (в робочий час), 38(044)2478948 (цілодобово).
надати інформацію про реальний залишок коштів на рахунку, зарахованих та списаних коштах.
* – отримання грошових коштів у відділенні банку здійснюється при пред'явленні паспорту.

За додатковою інформацією щодо умов відкриття та обслуговування платіжних карток прохання звертатися до: