+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua
Про Банк ПРОДАЖ АКТИВІВ БАНКУ

Безпосередній продаж

 

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «АРТЕМ-БАНК» повідомляє про початок безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам основних засобів банку, оціночна вартість яких на дату продажу не перевищує 10 мінімальних заробітних плат (32 000,00 грн.), згідно  рішень виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 03.08.2017   №3329 (Додаток 1), від 11.09.2017  №4044, (Додаток 2) .

Продаж відбуватиметься за ринковою вартістю, визначеною суб’єктом оціночної діяльності Товариством з додатковою відповідальністю «Некос», який діє на підставі Сертифікату суб’єкта оціночної діяльності № 16750/14 від 05 серпня 2014 року.

Банк залишає за собою право на реалізацію майна за найбільш вигідною пропозицією, яка надійшла від потенційного покупця.

У разі зацікавленості необхідно  надати  заявку  до Банку  на електронну адресу  mvv@artembank.com.ua, Мельниченка Володимира  Віталійовича.

До моменту оформлення заявки потенційні покупці повинні оглянути та ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж, в робочі дні з 10.00 до 16.30 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку.

 Потенційний покупець оплачує повну вартість майна та після надходження коштів на накопичувальний рахунок Банку отримує придбане майно за актом прийому-передачі. 

 Придбане майно вивозиться покупцем самостійно.  Поверненню і обміну не підлягає.

  Початок приймання заявок на безпосередній продаж  здійснюється не раніше ніж за 10 робочих днів з дати  публікації оголошення на веб-сайті банку та офіційному веб-сайті Фонду.

Заява