+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Новини

Рік: 201920182017201620152014

29.06.2016

АТ «АРТЕМ-БАНК» надає тендерні гарантії підприємствам в електронному вигляді.

АТ «АРТЕМ-БАНК» надає тендерні гарантії підприємствам в електронному вигляді разом із традиційними гарантіями на паперовому носії.

Електронні гарантії являють собою електронний документ, що містить усі умови гарантії, електронно-цифрові підписи уповноважених Банком осіб, а також електронно-цифрову печатку Банку. Належним чином оформлена гарантія відправляється на електронну пошту клієнта (принципала), який може долучити її до своєї тендерної пропозиції і завантажити на відповідному майданчику електронних закупівель.

Електронні гарантії необхідні для участі в конкурсних торгах, що проводяться в системі ProZorro, якщо замовник в якості тендерного забезпечення вказує в документації конкурсних торгів необхідність надання гарантії. З серпня 2016 року згідно ЗУ «Про державні закупівлі» тендерне забезпечення у вигляді гарантій буде прийматися всіма замовниками виключно в електронному вигляді.

З більш детальною інформацією, щодо роботи з тендерними гарантіями в електронному вигляді, ви можете ознайомитесь у статті »


АТ «АРТЕМ-БАНК» - універсальний комерційний банк України, який надає повний спектр банківських послуг фізичним та юридичним особам. Банк заснований в 2002 році. Філіальна мережа Банку налічує більше 40 відділень по всій країні.