+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Новини

Рік: 201920182017201620152014

14.06.2016

АТ «АРТЕМ-БАНК» став переможцем у номінації «Банк, що зберіг високий рівень довіри клієнтів»

8 червня 2016 року відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів V Всеукраїнського конкурсу «Банк, якому довіряють - 2016» за версією міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ».
 
Основний критерій роботи АТ «АРТЕМ-БАНК» - це індивідуальний підхід до клієнтів, глибоке розуміння потреб і особливостей їх бізнесу, що дає можливість гарантувати високу якість обслуговування, надійність вкладів та надавати повний і сучасний банківський сервіс. Позитивний аспект діяльності банку останнім часом - відкриття нових відділень по Україні, що стало можливим завдяки продуманій стратегії поведінки банку на фінансовому ринку і залучення нових клієнтів. Для збереження довіри клієнтів і мотивування нових АРТЕМ-БАНК розробив програму лояльності «Prime club», перевагою якої є вигідні індивідуальні тарифи для власників дисконтних карт і постійних клієнтів, а також участь в акційних пропозиціях від учасників цієї програми.
​​
Організаторами конкурсу виступили міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ», журнал «Банкиръ», а партнерами - IBI RATING, Mайкрософт УКРАЇНА, інформаційними партнерами - «IT Education Academy», Finance.ua, Banker.ua, Ділова столиця, Payspacemagazine.com.
 
Конкурс проводився для визначення кращих банків, яким довіряють відповідно до аналізу якості професійної діяльності  фінансово-кредитних установ і рівня довіри клієнтів. Комплексна система оцінки, врахування думок експертів, помножені на прозорість, об'єктивність і достовірність аналізу фінансових результатів, забезпечили репрезентативність дослідження і цінність результатів конкурсу для широкого банківського загалу. Враховувалася оцінка НБУ, регуляторних органів, рейтингових агентств. Все це дозволило максимально об'єктивно підійти до оцінки фінансово-кредитних установ і підсумовувати не тільки кількісні, але і якісні характеристики кращих представників банківської галузі з урахуванням тенденції розвитку фінансово-кредитних інститутів в найближчому майбутньому.