+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Новини

Рік: 201920182017201620152014

28.10.2016

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИЦТВА АТ «АРТЕМ-БАНК»!!!

Шановні клієнти та партнери,

Акцентуємо Вашу увагу, що інформація, яка поширюється жовтою інтернет-пресою про введення в Банк тимчасової адміністрації - безпідставні чутки.

На жаль, негайним результатом таких неправдивих негативних новин став активний відтік коштів з депозитних і розрахункових рахунків Клієнтів.

Офіційно повідомляємо, що на поточний момент Банк зберігає свою платоспроможність, зазнаючи лише труднощі з короткостроковою ліквідністю. Менеджери Банку ведуть індивідуальну роботу з клієнтами по всіх запитах і зверненнях.

Спостережна Рада та Правління Банку ведуть посилену роботу для якнайшвидшої ліквідації негативних наслідків ситуації, що склалася. Ведуться багатосторонні переговори з великими позичальниками Банку, регулятором (НБУ), інвесторами.

Короткострокові оперативні цілі: приріст ліквідності, розширення можливостей Банку. Керівництво розглядає варіанти інвестицій приватних інвесторів в капітал банку, а також не виключає можливості злиття з іншими великими фінансовими установами. Будь-який з обраних варіантів оздоровить Банк і стане новим витком успішного розвитку і зростання.

 

Дякуємо Клієнтам та Працівникам за довіру і розуміння ситуації!!!

 

З повагою, Керівництво та Акціонери АТ «АРТЕМ-БАНК».