+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Новини

Рік: 201920182017201620152014

29.08.2016

Виплата страхових відшкодувань клієнтам «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» можлива через відділення АТ«АРТЕМ-БАНК»

В рамках співпраці між ПрАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» та АТ «АРТЕМ-БАНК» клієнти страхової компанії отримали можливість отримувати страхові відшкодування у відділеннях банку.

Начальник Департаменту банкнотного банкінгу АТ «АРТЕМ-БАНК» Андрій Львов прокоментував впровадження нового сервісу:

«Ми прагнемо надавати нашим клієнтам максимально широкий спектр фінансових послуг. На наш погляд, майбутнє - за комплексними фінансовими рішеннями (свого роду «фінансовими супермаркетами»), де клієнт зможе отримувати не тільки банківські або страхові послуги, а комплексні рішення, які максимально повно відповідають його потребам».

За словами Голови правління «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» Олександра Кареліна, розширення послуг, пов'язаних з виплатних сервісом - це, перш за все, додаткові зручності для клієнтів.

«Страхова компанія повинна прислухатися до побажань своїх страхувальників. Іноді бувають випадки, коли клієнтові незручно отримувати страхове відшкодування на картку - наприклад, якщо за зняття готівки з картки стягується комісія, або якщо оплачувати відновлення автомобіля належить на СТО, де немає терміналу для оплати карткою. Завдяки нашій співпраці з АТ «АРТЕМ-БАНК», клієнт отримає свої гроші оперативно і без додаткових витрат - адже мережа відділень банку представлена в багатьох регіонах України».

Даний сервіс суттєво розширить можливості СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» за обслуговування страхувальників на етапі виплат, і надасть їм можливість отримувати послуги в зручній формі. Це повністю відповідає принципам роботи і цінностям компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» щодо індивідуального підходу до потреб клієнтів і найвищої якості наданих послуг.

В даний час регіональна мережа АТ «АРТЕМ-БАНК» налічує близько 40 відділень по всій країні. Банк позиціонує себе як сучасна фінансова установа, що гарантує клієнтам надійність і високу якість обслуговування, заснована на індивідуальному підході, глибокому розумінні потреб і особливостей бізнесу клієнтів.