+380 (44) 207 4578
Не вдалось зателефонувати, надсилайте звернення за електронною адресою: info@artembank.com.ua

Партнери

Компанія "Артем" – одне з провідних підприємств машинобудівної галузі України, широко відоме як в Україні, так і в світі.

 


 

Київський Гольф Клуб, що входить до складу Проекту «Golfstream», – це не лише найбільший гольф-об'єкт України, але і перлина гольфу-архітектури Європи. Він включає три поля для гольфу, у тому числі єдине в Україні 18-лункове чемпіонське гольф-поле, а також панорамний Клубний Будинок, Драйвінг Рейндж, тренувальні гольф-майданчики для короткої гри, аналізатори свингу і багато іншого. Тут можна пройти дорогу від абсолютного новачка гольфу до гольфіста-любителя, а також залучити до заняття спортом і оздоровлення членів своєї сім'ї, друзів і колег.


 

Компанія «Magic Tours» - це туристична компанія, яка динамічно розвивається та пропонує широкий вибір послуг з організації Вашого відпочинку. Організація турів, пропозиція детально і ретельно опрацьовується, проводиться регулярна інспекція пропонованих готелів, відвідування рекламних турів, участь у різних туристичних заходах. «Magic Tours» подбає про те, щоб у Вас склалися найприємніші і незабутні враження! Для всіх власників платіжних карток від АТ «АРТЕМ-БАНК» гарантовані знижки до 5%.

 


 

Медичний цент Into Sana в Одесі надає величезний спектр послуг. Це автономна лікарня, яка гарантує своїм пацієнтам догляд і якісну турботу. У цій лікарні надаються різні медичні послуги. Якщо ви хочете стежити за своїм здоров'ям і завжди проходити якісну діагностику, тоді Вам допоможе Into Sana Одеса. За час свого існування ця лікарня заслужила довіру великої кількості людей. Вона не раз підтверджувала високий професіоналізм своїх лікарів.


 

Портал Ua-Tenders – це найоперативніший спосіб отримання інформації в сфері державних закупівель, тендерів, новин, коментарів та змін в тендерному законодавстві України в режимі реального часу!

 


 

Компанія «SOCAR» в Україні – це сервіс, якість та інновації! На цих трьох китах заснована філософія бізнесу і на них будується розвиток фірмової мережі автозаправних комплексів преміум-класу для прагнення забезпечити високу якість нафтопродуктів і високий рівень обслуговування клієнтів.


 

ТОВ "ДИАТЕХ-УКРАЇНА" працює на ринку України з 2013 року. Офіційний дистриб'ютор компанії Дженерал Електрик. Компанія поставляє ультразвукове обладнання, комп'ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, рентгенівські апарати для державних лікувальних установ і приватних клінік.

 


 

Компанія «Еліт-Україна» сьогодні - це великий імпортер і один з лідерів ринку запасних частин для легкових автомобілів та комерційного транспорту. Компанія входить до складу чеської ELIT Group, яка є частиною італійської Rhiag Group.

 


 

З 1995 року "Інто-сана" здійснює реалізацію страхових медичних програм з надання швидкої, амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню м. Одеси та області. Клієнтами компаній є співробітники більше 200 підприємств міст Одеса, Іллічівськ і Південний, а також фізичні особи - одесити і жителі області, всього понад 150 тисяч чоловік.

 


 

Компанія «1 Україна ЛТД» - це професійна підтримка Вашого бізнесу з автоматизації бухгалтерського обліку на підприємстві. Надання повного спектру послуг з налаштування, встановлення та обслуговування програмного продукту 1С. Доопрацювання та вдосконалення 1С під індивідуального клієнта. Професійна та швидка допомога програміста, незалежне тестування на знання 1С. Ваші бажання – ми втілюємо в реальність. Для бухгалтерів проводимо семінари, круглі столи та тренінги з проблемних та незрозумілих питань в законодавстві. Допоможемо бути в курсі всіх податкових новин.