Шановні клієнти та партнери,

Акцентуємо Вашу увагу, що інформація, яка поширюється жовтою інтернет-пресою про введення в Банк тимчасової адміністрації – безпідставні чутки.

На жаль, негайним результатом таких неправдивих негативних новин став активний відтік коштів з депозитних і розрахункових рахунків Клієнтів.

Офіційно повідомляємо, що на поточний момент Банк зберігає свою платоспроможність, зазнаючи лише труднощі з короткостроковою ліквідністю. Менеджери Банку ведуть індивідуальну роботу з клієнтами по всіх запитах і зверненнях.

Спостережна Рада та Правління Банку ведуть посилену роботу для якнайшвидшої ліквідації негативних наслідків ситуації, що склалася. Ведуться багатосторонні переговори з великими позичальниками Банку, регулятором (НБУ), інвесторами.

Короткострокові оперативні цілі: приріст ліквідності, розширення можливостей Банку. Керівництво розглядає варіанти інвестицій приватних інвесторів в капітал банку, а також не виключає можливості злиття з іншими великими фінансовими установами. Будь-який з обраних варіантів оздоровить Банк і стане новим витком успішного розвитку і зростання.

 

Дякуємо Клієнтам та Працівникам за довіру і розуміння ситуації!!!

З повагою, Керівництво та Акціонери АТ «АРТЕМ-БАНК».

28.10.2016

Мікрофінансові організації України

На цьому фінансовому порталі представлена обширна інформація про більшість українських мікрофінансових організацій (МФО). Якщо у вас з’явилося бажання дізнатися більше про будь-яку з представлених організацій, будь ласка, ознайомтеся з ними у нашому каталозі на головній сторінці.

Сайт АртемБанк использует файлы cookie и аналогичные технологии на этом веб-сайте для улучшения функциональности, анализа использования разделов и показа персонализированной рекламы. Нажимая кнопку "Принимаю", вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности и Правилами использования.
Принимаю
×