ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ
ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
«АРТЕМ-БАНК»

На підставі рішення Правління Національного банку України від 15 листопада 2016 року № 416-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «АРТЕМ-БАНК» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 16.11.2016 прийнято рішення № 2447 про запровадження з 16 листопада 2016 року тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві «АРТЕМ-БАНК» (далі – АТ «АРТЕМ-БАНК»).

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у АТ «АРТЕМ-БАНК» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Луньо Іллю Вікторовича.

Тимчасову адміністрацію у АТ «АРТЕМ-БАНК» запроваджено строком на один місяць з 16 листопада 2016 року по 15 грудня 2016 року включно.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники АТ «АРТЕМ-БАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Подавати до Банку або до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу у АТ «АРТЕМ-БАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті АТ «АРТЕМ-БАНК» — www.artembank.com.ua, та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за номерами: 0-800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або за телефоном контакт-центру
АТ «АРТЕМ-БАНК» (044) 483-30-65.

16.11.2016

Мікрофінансові організації України

На цьому фінансовому порталі представлена обширна інформація про більшість українських мікрофінансових організацій (МФО). Якщо у вас з’явилося бажання дізнатися більше про будь-яку з представлених організацій, будь ласка, ознайомтеся з нашим каталогом МФО на головній сторінці нашего веб-ресурсу.

Сайт АртемБанк использует файлы cookie и аналогичные технологии на этом веб-сайте для улучшения функциональности, анализа использования разделов и показа персонализированной рекламы. Нажимая кнопку "Принимаю", вы соглашаетесь с Политикой конфиденциальности и Правилами использования.
Принимаю
×